בניית אתר וורדפרס – WPSItes

אתר מגנטים נבנה על ידי חברת WPSItes אשר מעניק שירות בניית אתר וורדפרס לעסקים.

למה להשתמש במערכת וורדפרס לבניית אתר ?

וורדפרס היא מערכת אשר במקור פותחה להקמת בלוגים ברשת (כיום, זו המערכת הפופולרית ביותר בעולם לנושא זה) ועם הזמן הפכה למערכת ניהול תוכן (CMS) מלאה.

וורדפרס כוללת בתוכה ממשק ניהול פשוט, קל ומהיר אשר מאפשר לך לערוך תוכן קיים, להוסיף עמודי תוכן חדשים לאתר, לארגן את מבנה ועיצוב האתר ועוד ועוד..

כיום, ניתן להשתמש במערכת וורדפרס להקמת אתרי מסחר, אתרים תדמיתיים, אתרים שיווקיים, עמודי נחיתה, פורטלים בהתאמה אישית (אתרי דרושים, אתרי מאמרים וכדומה) ובעצם כמעט הכל !

למה לעבוד עם WPSites בניית אתר וורדפרס ?

WPSites מעניקים פתרונות מלאים בנושא של פיתוח אתר וורדפרס מקצועי. צוות החברה מונה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אשר מכירים את יכולות המערכת, התוספים האפשריים והאפשרויות העומדות בפניך.

אנחנו משתמשים במגוון רחב של פלאגינים לוורדפרס אשר יוזילו לך את עלויות הפיתוח בצורה משמעותית. בנוסף, אנחנו משתמשים במגוון רחב של תבניות עיצוב לוורדפרס אשר מאפשרות לך לעצב את האתר במראה מקצועי, מלוטש וחדשני בעלויות של 30-100$ לתבנית (מחיר שלא תוכל למצוא אצל אף מעצב מקצועי).

כמו כן, WPSites יכולה להעניק לך פתרונות קידום אתרים מתקדמים ביחד עם חברת Signup קידום אתרים באינטרנט. אתר שיווקי אשר בנוי וכתוב בצורה הנכונה יכול להגדיל לך המחזור החודשי במאות אחוזים.

לפרטים נוספים על בניית אתר וורדפרס או לקבלת הצעת מחיר לבניית אתר וורדפרס אתה מוזמן ליצור עימנו קשר על ידי מילוי טופס יצירת הקשר באתר WPSites.