מגנטים לחתונה

בעבר לא היו מגנטים משמשים לדבר מלבד לתליית פתקים על המקרר. מאז הם קיבלו שימושים נוספים, בין היתר הם הפכו להיות דרך מצוינת לפרסם ולשווק עסקים ומוצרים.

כיום השימוש שלהם התרחב ואנשים רבים משתמשים במגנטים לצורך הנצחת רגעים חשובים בחיים על ידי הדפסת תמונות אישיות על המגנטים.

למה צריך צילום מגנטים לחתונה ?

מגנטים לחתונה הם מוצר נהדר לכל הזוגות הנשואים הטריים שרוצים לשמח את האורחים בחתונה עם מזכרת מיוחדת שלא תיהרס ולא תלך לאיבוד לעולם. מגנטים לחתונה הם הטרנד החם ביותר כיום בשוק החתונות ומספר הזוגות שמשתמשים בשירות הכנת מגנטים לחתונה שלהם עולה וגדל. מלבד המחיר הנמוך, זוגות רבים משתמשים בשירות הכנת המגנטים כי הם מוסיפים משהו מיוחד לאירוע.

מרגע שנפתחים השערים והאורחים מגיעים או אחרי שמגיעים כל האורחים והחתונה מתחילה באופן רשמי, הצלמים המקצועיים ששכרו בני הזוג מסתובבים בין האורחים ומצלמים אותם.

התמונות יכולות להיות ספונטניות והן יכולות להיות על פי דרישת האורחים, אך בכל מקרה מדובר בתמונות מקצועיות ואיכותיות. כל התמונות מודפסות במקום בעמדת פיתוח על נייר נדבק מיוחד ומצמידים אותן למגנטים איכותיים ועמידים שמחלקים בין האורחים. רק התמונות הטובות ביותר מודפסות למספר עותקים, על פי דרישת המצולמים/הלקוח.

לחתן והכלה הטריים יש אפשרות לצרף למגנטים ברכת תודה מיוחדת לאורחים על שהגיעו להשתתף איתם בשמחתם. מלבד מגנטים עם תמונות מהאירוע שמכינים במקום, יש לחתן והכלה אפשרות להכין מראש מגנטים עם תמונה שלהם והקדשה יפה ולחלק אותם לאורחים.

מגנטים לחתונה – יותר מסתם מגנט על המקרר !

זוגות רבים שמתחתנים שוכרים שירות צילום והכנת מגנטים לחתונה בכל שנה. מדובר בהשקעה מינימלית ביותר ביחס להוצאות על האירוע כולו והיא משתלמת. כל האורחים שהגיעו ישמחו לקבל תמונה אישית המנציחה רגע מיוחד שלהם עם החתן והכלה בה הם יוכלו להביט בכל פעם שייגשו אל דלת המקרר.

אין ספק שמגנטים הם אומנם מזכרת קטנה אבל הם מחווה גדולה שאומרת תודה לכל האורחים באופן אישי ומיוחד. יחד עם המחירים המשתלמים, ברור שזו הדרך הכי טובה להנציח את החתונה ולהעלות חיוך על פניהם של האורחים.