מגנטים ליום הולדת

בכל שנה זה קורה- יום ההולדת מגיע ואיתו המחשבות וההרהורים מה הספקנו לעשות עד כה ומה עוד צריך להספיק, אבל הדבר החשוב ביותר הוא הרהורים על מסיבת יום ההולדת.

בגיל מסוים כבר לא מסתפקים במפגש עם החברים בבית ורוצים לעשות אירוע גדול לעשרות חברים עם מוזיקה, שתייה וריקודים. כדי להפוך את האירוע למשהו מיוחד, מומלץ למסות מגנטים להנצחת יום ההולדת. מגנטים ליום הולדת הם דרך מצוינת להגיד תודה לכל מי שהגיע לחגוג ולהשתתף בשמחה והם תחליף מצוין לתמונות סטילס רגילות ומשעממות שכולנו שוכחים מהם.

מה זה מגנטים ליום הולדת ?

מגנטים ליום הולדת הם למעשה מגנטים עליהם מדביקים תמונות שפותחו על נייר מיוחד. אפשר לארגן מגנטים לכל אירוע שרוצים, אך יום הולדת הוא אירוע מיוחד כל כך שאי אפשר לפסוח עליו בהכנת המגנטים.

במשך כל מסיבת יום ההולדת, צוות הצילום עושה סבב צילומים של האורחים באופן ספונטני ולעיתים על פי דרישת האורחים. על כן, אם רוצים לעשות מגנטים ליום הולדת ורוצים שרוב התמונות יהיו של האורחים הכי חשובים יש להציג אותם בפני הצלם כדי שידע את מי לצלם יותר מאחרים.

לא משנה היכן עושים את יום ההולדת – בחוץ או במקום סגור – ולא משנה מה מצב התאורה, חשוב שהתמונות ייצאו באיכות הטובה ביותר. אנחנו תמיד מצויידים בציוד החדיש, המקצועי והטוב ביותר אשר נותן מענה גם במקרים קיצוניים (מחסור בתאורה/מיקום בעייתי וכדומה). בנוסף, הנייר עליו מדפיסים את התמונות צריך להיות איכותי והמגנטים צריכים להיות עמידים בפני נזקים שונים, כמו שמש ומים, כדי שהזיכרונות מהאירוע יישמרו לתקופה ארוכה.

לא משנה אם עושים מסיבת יום הולדת קטנה יחסית או מסיבת יום הולדת עם מאות אנשים, ההשקעה במגנטים היא כלל לא בשמיים ובסופו של דבר היא משתלמת, הכל בזכות החיוך שעל פני האורחים שחוזרים הביתה עם מזכרת אישית ומיוחדת.