מגנטים למסיבות

כל מועדון שמכבד את עצמו שוכר צלמים מקצועיים שיעשו סבב בכל פעם שהמועדון פתוח והחגיגה בעיצומה כדי שיצלמו את החבר'ה הצעירים שהגיעו לחגוג. החבר'ה הצעירים שבאו לחגוג קולטים מרחוק את הצלם ומסמנים לו שיבוא לצלם אותם. עכשיו, אותם בליינים יכולים לחזור הביתה עם מגנט מיוחד עליו יש תמונה שלהם אם בעלי המועדון ידאגו לארגן שירות הכנת מגנטים באירוע עצמו.

מגנטים למסיבות – הדבר הכי חם היום

נכון, יש היום הרבה אתרי אינטרנט שאפשר לאגד בתוכם תמונות מהאירוע האחרון ומאירועים שקדמו לו, אבל אתרי אינטרנט יכולים לקרוס בכל עת ואיתם גם תמונות החוגגים. גם אם שומרים את התמונות על המחשב אין הבטחה שהן יישמרו לעד. לכן מגנטים לאירועים הם הדרך הטובה ביותר להנציח את המסיבות הטובות ביותר עם האנשים היפים ביותר.

מגנטים עשויים חומר עמיד והם לא ייהרסו כמו תמונות סטילס רגילות. מגנטים גם לא יכולים ללכת לאיבוד בחלל האינטרנטי וגם לא בחלל הבית, הרי הם צמודים למקרר בכל עת.

מגנטים למסיבות – איך עובד התהליך בפועל ?

מגנטים למסיבות מכינים בזמן אמת, במהלך כל האירוע. אחרי סבב צילומים של כל מי שהגיע למסיבה מפתחים בכמה העתקים את התמונות הטובות ביותר על נייר מיוחד אותו מצמידים למגנטים וחותכים את המגנט בהתאם לגודל התמונות שביקשו מארגני המסיבה.

כאשר ישנה ערימת מגנטים מוכנה, מחלקים את המגנטים לאורחים שמופיעים על התמונות. הצלמים לעולם לא יצלמו אורח שלא רוצה תמונה שלו כך שמארגני המסיבה לא יוציאו כספם לחינם.

למרות שמדובר בצילומים מקצועיים ופיתוח באיכות גבוהה, ההשקעה הכספית שכרוכה בהכנת מגנטים למסיבות אינה גבוהה כלל ומשתלמת ביותר. בכל מסיבה אליה הולכים יש מוסיקה טובה, אווירה מהנה ואנשים שכיף לחגוג איתם, אבל לא בכל מסיבה מקבלים המוזמנים מתנה לפני שהם חוזרים הביתה.

עם השקעה קטנה ביחס להשקעה במסיבה כולה אפשר לארגן מגנטים כמתנה לאורחים שתיתן למקום ייחודיות ותזכיר לאורחים שהגיעו כמה הם נהנו במסיבה הכי טובה בעיר.