שלטים מודפסים לאירועים עסקיים

שלטים מודפסים לאירועים עסקיים מאפשרים לך לקבל בידול משמעותי, להבליט את העסק ולדמות ארגון גדול יותר לעומת המתחרים. בשנים האחרונות, נדמה שאין אירוע עסקי אחד שבו לא נתקלים במקבץ הולך וגדל של שלטים מודפסים במגוון חומרים וגדלים.

מהו שלט מודפס?

כאמור, שלטים מודפסים לאירועים עסקיים מאפשרים לקבל שטח במה גדול יותר מהמתחרים. שלטים מודפסים אידיאליים לאירועי מכירה, תערוכות, השקות של מוצר או כל אירוע עסקי אחר.

היתרונות העיקריים בהדפסה של שלטים לאירועים עסקיים הם:

  1. נוכחות – שלט מודפס מעניק לחברה או לארגון נוכחות בולטת יותר, כאשר ישנה מלחמה על כל לקוח חדש, זה יותר מהכרחי.
  2. העברת מסרים – על גבי השלט ניתן להדפיס את המסר העיקרי של החברה, הסלוגן או המבצע שמוענק ללקוחות חדשים/קיימים.
  3. מיתוג – שלט מודפס הוא מוצר פרסומי לכל דבר ועניין אשר תורם למיתוג החיובי של החברה. 100% מהשלטים מכילים את שם או לוגו החברה כך שקהל הלקוחות יוכל להתחבר בצורה מהירה יותר למותג.
  4. פרסום זול – למרות ששלטים מודפסים לאירועים עסקיים נראים מרשימים, גדולים ויקרים, עלויות הייצור שלהם הן זולות מאוד יחסית לאלטרנטיבות הפרסומיות שבשוק.

3 טיפים לעיצוב והדפסה של שלטים לאירועים עסקיים

בעת עיצוב והדפסה של שלטים לאירועים עסקיים מומלץ להקפיד על 3 עקרונות עיקריים:

  1. מסר – מומלץ להדפיס על גבי השלט מסר קצר, ענייני ומובן בשניות ספורות. הפיתוי להכניס יותר מידי טקסט יכול להפוך את השלט ללא רלוונטי מכיוון ש
  2. חומרים – ניתן להדפיס שלטים על מגוון רחב של חומרי גלם. מומלץ לבחור בחומר איכותי, עמיד ובעל נראות טובה בהתאם לתקציב הארגון.
  3. עלות – ישנם בתי דפוס אשר מציעים הדפסת שלטים במחיר נמוך במיוחד, אם המחיר נמוך מידי ממחירי השוק, זו צריכה לשמש נורת אזהרה – אינך מעוניין להדפיס פעם שניה ולצאת קרח מכאן ומכאן.

לסיכום, עיצוב והדפסה של שלטים לאירועים עסקיים יכול לתת לך לעסק, לחברה או לארגון שלך נראות גדולה יותר על פני שאר המציגים. במידה ואתה זקוק לשירותי עיצוב, גרפיקה והדפסה מומלץ ליצור קשר עם חברה אשר מתמחה בנושא.

התגובות סגורות.